nová prodejna

POCTIVÁ ČESKÁ VÝROBA

POCTIVÁ ČESKÁ VÝROBA

Čerstvost a kvalita

Čerstvost a kvalita

Rozšířený grilovací sortiment

Rozšířený grilovací sortiment

Od řezníka přímo na gril

Od řezníka přímo na gril

Vybírejte z nabídky širokého sortimentu PODNIKOVÉ PRODEJNY STEINEX

Denně pro vás vyrábíme celou řadu druhů masných výrobků. Výhradně z čerstvých surovin a české výroby. Rádi vám připravíme nabídku sortimentu šitou na míru vašim požadavkům. Můžete si u nás objednat větší množství masa pro více osob na různé akce a grilování. K dostání u nás je i maso v láku, nejčastěji krkovice a kýta vhodná ke grilování (objednávka den předem, max. do 12. hod) nebo uzená šunka na kosti vhodná ke grilování (objednání 5 dnů předem).

Dostanete u nás jedinečná a větší balení za příznivé ceny. V sezóně můžete objednávat 3 týdny předem další speciality jako jehněčí a telecí maso na Velikonoce, chlazená husa na Sv. Martina nebo chlazená kachna na Vánoce. Z naší podnikové prodejny zásobujeme i hotely, restaurace a firmy v blízkém okolí. > více o sortimentu

telefon544 544 187

Objednávky

telefon544 544 187

Objednávky

letní opékací a grilovací sezóna začíná!

Na podnikové prodejně v Kuřimi jsme pro Vás nově zřídili pultový prodej!
Přímo na prodejně si můžete dát náš originální Steinex HOT DOG za super cenu a k tomu svěží nápoj. Přijďte a nakupte maso a uzeniny!

Těšíme se na Vás!

Při každém nákupu nad 300,- od nás dostanete sáček chipsů s olivovým olejem a mořskou solí.

Popped chips


Registruj se >>

DŮVODY K NÁVŠTĚVĚ PODNIKOVÉ PRODEJNY

výborná dostupnost prodejny

zajištěné parkování

rychlost nákupu

zvýhodněná cena celých balení (v samoobslužném úseku prodejny)

Řekli o nás

prev

Jezdím tam, mám to po cestě, z prodejny jsem nadšená – vždy koupím co potřebuji, chutné a čerstvé maso, k tomu i výborný toastový italský chléb. Nezdržuji se v přeplněném supermarketu. V podnikové prodejně Steinex jsou na mě vždycky milí!

Lucie P.

Byli jsme tam poprvé a nakoupili jsme 2 kg výborné vepřové kotlety na gril a k tomu ještě 500g jejich Štýrské klobásy. Za skvělých podnikových 5 Kč jsme dostali jejich debrecínský párek v rohlíku!

Dušan a Eva H.

Na prodejně pracuje velmi milý a ochotný personál, který mi vždy dobře poradí. Jednají vždy s úsměvem.

Honza D.

next
žádná zajížďka

žádná zajížďka

žádné zdržení

žádné zdržení

milá obsluha

milá obsluha

chlazené a moderní prostory

chlazené a moderní prostory

30 m od hlavní cesty

30 m od hlavní cesty

parkování přímo u prodejny

parkování přímo u prodejny

Otevírací doba

PO-PÁ: 8-18 hodin

Telefon (objednávky)

+420 544 544 187

Rádi vám připravíme objednávku na míru i většího rozsahu. Zavolejte nám.

Přijeď

Přijeď

Ochutnej

Ochutnej

Nakup

Nakup

Vogriluj to

Vogriluj to

Registruj se >>

Náš příběh

Když jsme otevírali novou podnikovou prodejnu, přímo vedle naší výroby Steinex, mysleli jsme na to, aby zákazník dostal vždy čerstvé a kvalitně zabalené výrobky přímo od řezníka. Chtěli jsme poskytnout komfort přímého parkování u prodejny, nabídnout lokalitu, která je rychle a bez zdržení dosažitelná hned od hlavního tahu na trase Brno-Kuřim.  Více o Steinex >>

Vyšli jsme zákazníkům vstříc, aby snadno nakoupili. Rozšířili jsme sortiment o řecké mražené speciality a další potraviny jako oleje, koření, italské trvanlivé pečivo a sýry domácí výroby. Vše, co potřebujete na grilování, najdete zde na jednom místě.

Chtěli jsme poskytnout kvalitu přímo z našich  originálních receptur s ochrannou známkou ®, např. Štýrské klobásy, Štýrské párečky. Abychom zaručili absolutní čerstvost, staráme se o přímé a průběžné doplňování zboží. Naše prodavačky každému poradí a doporučí.

Pokud chystáte větší akci, jste soukromník i podnikatel – rádi Vám připravíme objednávku na míru i většího rozsahu (1–30 kg). VOLEJTE: +420 544 544 187

Stačí jen vyzvednout!